HAKKIMIZDA
  1. HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

İstanbul’da yerleşik Güral Elektrik, elektromekanik sanayimizin öncü kuruluşlarındandır. Kurucuları merhum Şehsuvar Menemencioğlu ve merhum Oğuz Güral Türkiye’nin ilk elektrik şebekeleri müteahitleri arasındadır. Güral Elektrik 1991 yılında Güral Elektrik Malzemeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş., olarak yeniden yapılanmıştır.

Güral Elektrik A.Ş., orta, yüksek ve çok yüksek gerilim ayırıcılar, yüksek gerilim akım sınırlayıcı artçı sigortalar ve güvenlik malzemeleri üretimi, pazarlaması ve satışını kapsayan şalt cihazları ve ekipmanları konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Kendi bünyesinde bulundurduğu yüksek kapasiteli mühendislik araştırma ve geliştime grubunun yanısıra sahalarında isim yapmış yurtdışı kaynaklı şirketlerle teknolojik işbirliğini sürdürmektedir. Yüksek gerilim ayırıcıları Alpha Electrotechnik A.G./İsviçre (Pfiffner AG kuruluşudur) firmasının işbirliği ve lisansı ile üretilmektedir.Yurt içi satışlarının yanısıra, Uzak Doğu, Batı Avrupa ve Kuzey Afrika ülkerlerine de satış yapılmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

GÜRAL ELEKTRİK A.Ş.’nin vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, paydaşlarımızın beklentilerini ve müşterilerimizin  ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri taşıyan güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

 

  • Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak, ürünlerimizin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek,
  • Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek ve sürekliliğini sağlamak amacıyla, müşterilerimizin çözüm ortağı olmak,
  • Çalışanlarımızın kişisel, mesleki gelişimlerini ve memnuniyetlerini artırarak, yönetime bireysel katkılarını sağlamak, çevre duyarlılığını tüm çalışanlara yaymak.
  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, hizmet ürettiğimiz kesimlerin güvenini kazanmak ve sektörümüzde öncü ve örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.